ערב גיבוש

ערב גיבוש מהנה וקסום

אין ספק כי שגרת היומיום העמוסה והלחוצה במקום העבודה עלולה ליצור עימותים, קונפליקטים ומתחים בין עובדי החברה. על מנת לפוגג מצבים אלו ולסייע בפתרונם עולה לא אחת הצורך לצאת מהשגרה ולהעניק לעובדים ערב גיבוש מהנה. הערב יאפשר לכם שנות אווירה, לשבור מוסכמות ולקרב לבבות, וליהנות מההנאה, הגיבוש והערך המוסף שאנו מציעים בים כרמל.

הכל מתחיל בשינוי אווירה

על מנת להעניק לעובדי החברה ערב גיבוש מוצלח במיוחד יש ראשית לקיימו באווירה שונה לחלוטין, אשר תשבור את שגרת היומיום. בים כרמל יורגש השינוי כבר כשתגיעו למקום - מתחם קסום בלב היער עם נוף פנוראמי עוצר נשימה של הים התיכון. נקודת פתיחה זו כבר תאפשר לכולם לשנות את מצב הרוח, לנשום עמוק, להוריד הילוך ולהירגע.

אירוח מפנק במיוחד

אחרי שכולם יתחילו להירגע אל האווירה הקסומה של ים כרמל, נוכל לעבור לפינוק עובדי החברה עם אירוח יוקרתי, אדיב וטעים במיוחד. אצלנו תוכלו לבחור בתפריט איכותי המתאים במדויק לאירוע שלכם, הן מבחינת מרכיבי המנות והן מבחינת אופן הגשתן כדוגמת בופה, דוכנים או קוקטייל.
כמו כן, לרשותכם מספר מתחמי אירועים מהם תוכלו לבחור את המקום המתאים ביותר למאפייני הערב ולצרכים שלכם, כשניתן לשלב גם מסיבת ריקודים או הופעה. המתחם עשוי להיות תחת כיפת השמיים על גבי דק עץ רחב ידיים המשקיף לים, שמתאים גם לאירועי חברה גדולים. מנגד, תוכלו לבחור במתחם מקורה וממוזג המשובץ בחלונות גדולים, שבצמוד לו דק עץ פתוח הניתן לקירוי.  מתחם זה כולל מפרט טכני מלא ואיכותי הכולל מערכות שמע מעולות, מקרן ומסך מובנים, מיקרופון חיצוני ופאנל המיועד לחיבור מחשב נייד.

מגוון פעילויות גיבוש מהנות

לצד אווירה קסומה ואירוח מושלם אנו נתכנן ונבנה ביחד עמכם הפעלות ערכיות ומהנות עבור גיבוש עובדי החברה. מדובר בהפעלות שיותאמו במדויק למאפייניו, תכניו וצרכיו של הארגון, וכן לאופיו של האירוע.  הפעילויות יכולות להתנהל בפנים או בחוץ ולהיות בעלות אופי אתגרי, פיזי ומנטאלי, או לחילופין יותר רגועות, מבדרות ומהנות כמו סדנת אלכוהול או סדנת סטיילינג.

להזמנות ומידע נוסף

להזמנות ופרטים נוספים אודות ערבי גיבוש מהנים וקסומים בעלי ערך מוסף, פנו עוד היום לים כרמל בטלפון 04-8733773.