מקום לאירועים קטנים

מקום לאירועים קטנים בחיק הטבע

מתחם ים כרמל שבלב הטבע הינו מקום יפיפה ומיוחד לקיום אירועים קטנים, הנערכים תחת כיפת השמים או במתחם פנימי ומקורה. כל אירוע המופק אצלנו, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, ברית או אירוע עסקי, זוכה לליווי אישי ומקצועי בסטנדרטים הגובהים ביותר, תוך התאמה לצרכיו ורצונותיו של כל לקוח.

אירוע באווירה אינטימית וקסומה

המרכיב הראשון שנדרש להצלחתו של אירוע קטן הינו בחירת מקום מתאים, בעל אווירה אינטימית  ונעימה.ים כרמל שוכן על הרי הכרמל בלב חורש טבעי המשקיף אל הים, ומציע את התנאים האופטימאליים לקיום אירועים אלו - אווירה  שלווה וקסומה, מספר מתחמים פתוחים או מקורים, שריות אדיב ומסור, וכל הציוד הנחוץ.

הבנת צרכיו של אירוע קטן

בין אם מדובר באירוע עסקי או פרטי, מקום לאירועים קטנים חייב להעניק התייחסות ותנאים שונים בהשוואה לאירועים גדולים. לנו בים כרמל יש את הניסיון, הידע והכלים הנחוצים על מנת לספק את היחס ההולם באופן הנכון והמדויק ביותר. ראשית, ברור לנו שכל אירוע קטן הינו מיוחד במינו ושלמפיקיו יש צרכים, רצונות ובקשות משלהם. לכן, השלב הראשון בהפקת אירוע קטן היא פגישת היכרות אישית בה נבין את אופיו של האירוע המדובר, ומתוך מספר אפשרויות נגבש ביחד  קו מוביל  שיגדיר את אופן התנהלותו, תפריטו ועיצובו.

מגוון אפשרויות להפקת אירועים קטנים

בבואכם להפיק אירוע קטן בים כרמל תוכלו לבחור באם לקיימו במפלס העליון - מתחם פתוח הנערך על דק ומרפסת המשקיפים לים. כמו כן, תוכלו לבחור במתחם סגור, מקורה וממוזג המצויד בכל האבזור המתקדם ביותר לקיום אירועים, החל במערכות שמע מעולות ועד מסכים גדולים. מעבר לכך, תוכלו גם לבחור את אופן עיצוב האירוע עד לפרט הקטן ביותר, את מרכיבי התפריט ובאם האוכל יוגש לשולחן כבופה, דוכנים או כקוקטייל.

ליווי אישי ומקצועי לאורך כל ההפקה

לאחר שיחת ההיכרות אנו נלווה אתכם בכל שלבי ההפקה, במטרה לספק לכם אירוע העונה באופן מושלם על חלומותיכם, רצונותיכם וצרכיכם. לרשותכם עומד צוות מסור, אדיב ומקצועי שיקשיב, ייעץ וינחה אתכם החל משלב התכנון ועד לסיום המוצלח. כל זאת, במטרה להעניק לכם אירוע בלתי נשכח העונה על כל ציפיותיכם ואף למעלה מכך.

להזמנות וקביעת שיחת היכרות

להזמנות, קבלת מידע נוסף ותיאום פגישת, צרו קשר עם ים כרמל בטלפון 04-8733773 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.