ימי כיף לקבוצות

מגוון איכותי של ימי כיף לקבוצות

מתחם ים כרמל הקסום שוכן בלב חורש טבעי הצופה לים, ומציע לכם ליהנות ממגוון איכותי של ימי כיף לקבוצות. בין היתר, אנו מקיימים ימי כיף עבור ארגונים, חברות, גופים ומוסדות חינוך, ואף לקבוצות גיל הזהב. הימים מתוכננים ונבנים בהתאמה אישית לצרכיה הספציפיים של כל קבוצה, על פי מטרת יום הכיף, מאפייני המשתתפים והגדרות נתונות של תקציב.

מתחם איכותי וגדול

במתחם ים כרמל תמצאו את כל הנחוץ עבור יום כיף שלם, מפנק ומהנה. לרשותכם עומדים מתחמי אירוח מגוונים ומרשימים הפונים לנוף עוצר נשימה, בהם תוכלו ליהנות מתפריט עשיר, שירות אדיב מטעם צוות מקצועי, וכן ציוד טכני איכותי ומקיף. המתחמים שלנו כוללים את המפלס העליון הפתוח, מתחם מקורה וממוזג, ואמפיתיאטרון פתוח לטקסים והופעות. מעבר לכך, במתחם ים כרמל שוכן פארק אתגרי ייחודי מסוגו, המציע שלל מתקנים ופעילויות כגון מגלשת הרים, אומגה, מגלשת אבובים יבשה, טרמפולינת בנג'י ומסלול חבלים באוויר.

ימי כיף לחברות

עבור חברות וגופים עסקיים אנו מציעים ימי כיף ייחודיים לעובדים, הכוללים קשת רחבה של פעילויות מאתגרות בתוך המתחם ומחוצה לו. בין היתר, נתכנן עבורכם פעילויות גיבוש חווייתיות וחבילות תוכן איכותיות ומעשירות, המשולבות עם סדנאות מהנות ואירוח מלא.

ימי כיף למסגרות חינוכיות ובתי ספר

עבור מסגרות חינוכיות ובתי ספר מציע מתחם ים כרמל מבחר גדול של פעילויות ואטרקציות המאושרות על ידי משרד החינוך. כך, בבואכם למתחם תוכלו ליהנות מפארק אתגרי עם שלל מתקנים, ועוד מגוון הפעלות המותאמות לאופי הקבוצה, גילאי המשתתפים ותחומי עניינם. ניתן להשתתף בהפעלות תוכן וגיבוש מגוונות, וגם אפשרות לסדנאות ODT, בישול בשטח וירי בקני נשיפה אינדיאנים.

ימי כיף לגיל הזהב

במסגרת פעילויות ימי כיף לקבוצות אנו מארחים גם את בני גיל הזהב, ומעניקים למשתתפים חוויה ייחודית בטבע שתעמידם מול אתגרי הגיל ומשמעויותיו. יום הכיף מתחיל עם קפה ועוגה, ממשיך לסרטון מרתק על גיל הזהב, עובר לטיול רגלי בכרמל וכולל עוד קשת רחבה של פעילויות ייחודיות ומהנות.

למידע נוסף והזמנות

המעוניינים להזמין יום כיף לקבוצה או לדעת עוד על הפעילויות והשירותים שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר כבר עכשיו אל ים כרמל בטלפון 04-8733773.