יום כיף בצפון

כל הדרוש עבור יום כיף בצפון

הצפון הירוק וההררי מושך חברות, ארגונים וגופים רבים לקיום ימי כיף עבור עובדיהם. יחד עם זאת, חשוב להבין כי ימי כיף בצפון דורשים התארגנות רבה, בהיותם מורכבים מאלמנטים שונים כדוגמת פעילות מגבשת, הרצאות ודיונים, הנאה וארוחות. אנו בים כרמל מודעים היטב למורכבות ההפקה ומציעים לכם תחת קורת גג אחת יום כיף בצפון שלם מהנה, וגם בעל ערך מוסף.

להפיק יום כיף איכותי, פשוט ויעיל

ים כרמל הינו מתחם רחב ידיים וקסום השוכן בלב יער עופר, מוקף בחורש טבעי ומשקיף על נוף עוצר נשימה של הים התיכון. מעבר לכך, מדובר במתחם רב תכליתי הכולל מתחמי אירועים פתוחים ומקורים, עם תפריט משובח ומגוון אפשרויות הגשה כדוגמת בופה, קוקטייל או דוכנים. במתחמי אירועים אלו תוכלו גם לקיים הרצאות, דיונים ומצגות, ולצפות בהופעות. כמו כן, בים כרמל ממתין לכם פארק אתגרי מהנה במיוחד עם שלל מתקנים ופעילויות, כדוגמת מגלשת הרים מהנה או מסלול חבלים מאתגר באוויר. בנוסף, אנו מקיימים פעילויות שטח רבות מחוץ למתחם במרחבים הפתוחים של יערות הכרמל, לרבות רכיבה על סוסים, אופניים וטיולי ג'יפים. ולסיום, אנו מתמחים בהעברת ימי גיבוש והפעלות מהנות לצוותים ועובדי חברות, ארגונים וגופים נוספים, החל בסדנאות outdoor traininig ועד לעיסויים מקצועיים ומפנקים במיוחד.

התאמה אישית של יום כיף בצפון

ברור לנו שלכל ארגון, מוסד וחברה יש צרכים ורצונות ייחודיים עבור יום גיבוש בצפון או יום כיף. לכן,  אנו מתכננים ובונים עם כל לקוח יום התפור בדיוק לדרישותיו בהתאם לצרכי הקבוצה, מטרת יום הכיף והתקציב המיועד לכך. לדוגמא, תכנון יום גיבוש יעוצב בהתאם לכמות המשתתפים וגילם, העונה בשנה, כושרם הפיזי של חברי הקבוצה ותחומי עניינם – על מנת להפיק את המיטב מהזמן ומהתקציב שהקדשתם למטרה זו.

להזמנות ופרטים נוספים

אם גם אתם רוצים ליהנות משלל פעילויות יום כיף בצפון אשר ידרשו מכם השקעה מינימאלית בתכנון והפקה, צרו קשר עם ים כרמל בטלפון 04-8733773. נשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות ולספק לכם מידע נוסף על האפשרויות במתחם.