בת מצווה מיוחדת

חגיגת בת מצווה מיוחדת

חגיגת בת המצווה היא מאורע מרגש שכל נערה בתחילת דרכה רוצה לחגוג עם בני משפחה וחברים, ובאופן המיוחד ביותר שרק אפשר. לנו בים כרמל יש את המענה המושלם לחלומותיה עם מתחם קסום בטבע המיועד לעריכת אירועים, ובשילוב פארק אתגרי מהנה במיוחד.

מתחם בטבע לחגיגות בר מצווה

ים כרמל הינו מתחם גדול וקסום בלב החורש הטבעי של הרי הכרמל, הפונה לנוף פנוראמי מרהיב של הים התיכון. במתחם תוכלו לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות לקיום בת מצווה מיוחדת, בין אם במפלס העליון הפתוח, במתחם המקורה והממוזג, באמפיתיאטרון פתוח ומרשים, וכמובן גם בפארק האתגרי שלנו.

אירוע שנתפר לפי הצרכים שלכם

כל בת מצווה המתקיימת בים כרמל ים מותאמת באופן אישי לרעיונות, החלומות, הרצונות והצרכים שלכם ושל כלת השמחה. לרשותכם עומד צוות אדיב ומקצועי שישמח לסייע וללוות אתכם בתכנון וגיבוש אופיו ופרטיו של האירוע, החל ממרכיבי התפריט בחגיגה, דרך קישוט המתחם, המיקום וכל פרט ייחודי אחר שחשוב לכם לבטאו ביום שמחתכם. מעבר לכך, לרשותם אורחיכם עומדת חנייה מוסדרת ומוארת, ושירותים נגישים ונקיים.

חגיגת בת מצווה בפארק האתגרי

אין ספק כי חגיגת בת מצווה בפארק האתגרי תעניק לביתכם, לחבריה ולכל המשפחה חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. זאת, בזכות עם שלל אטרקציות, מתקנים ופעילויות מהנות עליהם נמנים בין היתר:

  • מגלשת הרים מהירה ומיוחדת במינה בארץ, באורך של קילומטר אחד עם הרבה עליות וירידות מלהיבות.
  • מסלול אבובים יבש, מרגש ומסעיר, בדיוק כמו מסלול אבובים במים עם הרבה סיבובים וקפיצות מרגשות.
  • אומגה ארוכה וגבוהה העוברת מעל צמרות העצים עם נוף מרהיב של הים.
  • מסלול חבלים באוויר עם שלל מסלולים מאתגרים בגובה של 15 מטר.
  • עוד הפתעות ופעילויות כגון קיר טיפוס, קיר סנפלינג וטרמפולינה בנג'י.

להזמנות ופרטים נוספים

חולמים להעניק לביתכם חגיגת בת מצווה מיוחדת באמת? אם כן, לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם. התקשרו עוד היום לים כרמל בטלפון 04-8733773 להזמנות, קביעת פגישת היכרות  וקבלת מידע נוסף.