גיבוש צוות

המקום האידיאלי עבור גיבוש צוות

מבקשים לשפר את עבודת הצוות בחברתכם? מחפשים מקום מושלם להגשמת המטרה? אם כן, כדאי שתבחנו את מה שיש למתחם ים כרמל להציע לכם. המתחם שממוקם בלב חורש טבעי על הרי הכרמל מציע מגוון פעילויות והפעלות עבור גיבוש צוות.

חשיבותה של פעילות מגבשת מחוץ לכותלי החברה

בעידן הנוכחי ברור לכל חברה וארגון כי המשאב החשוב ביותר העומד לרשותם הוא העובדים עצמם, ואחד ההיבטים המרכזיים בתפקודם האופטימאלי הינו יכולתם לעבוד כצוות. על מנת להגיע אל היעד נדרשת במקרים רבים פעילות לא סטנדרטית מחוץ לכותלי החברה, המעניקה אווירה אחרת והרבה פחות מחייבת, ומאפשרת לפרוץ מתוך גישות והרגלים מקובעים. זוהי בדיוק הגישה של ים כרמל עם פעילויות המשלבות הנאה יחד עם אתגרים פיזיים, מחשבתיים, רגשיים, חברתיים ואישיים.

לחשוב מחוץ לקופסא

מתחם ים כרמל יספק לכם תנאים אידיאליים לחשיבה מחוץ לקופסא, התורמת רבות לפעילויות גיבוש צוות. מדובר במתחם קסום ביער עופר הכולל פארק אתגרי גדול, עם מגוון פעילויות גיבוש מקצועיות לרבות סדנאות לפיתוח וגיבוש צוותים indoor-outdoor. החשיבה השונה מתחילה בעצם היציאה משגרת היומיום והגעה למתחם יפיפה בלב הטבע, עם אוויר הרים צלול ובריזה מהים. החוויה ממשיכה במגוון פעילויות המאתגרות את הקבוצה והפרטים בה, ודורשות מהם לחשוב ולהתנהג אחרת. מעבר לכך, אלו הן הפעלות מהנות שניתן בהחלט לשלבן עם תכנים מקצועיים וערכיים.

כל שנדרש ליום גיבוש וכיף

בבואכם לקיים יום כיף וגיבוש צוות בים כרמל עומד לרשותכם פארק אתגרי הכולל בין היתר מסלול חבלים באוויר, אומגה וקיר טיפוס. כמו כן, אנו מעבירים מגוון פעילויות מגבשות בתוך ומחוץ למתחם, כדוגמת תחרויות בין קבוצות הדורשות יכולות תכנון, עמידה בלחצים וזמנים, גילוי כישורי ניווט וחשיבה יצירתית. בנוסף, תוכלו לקיים אירוע עסקי איכותי וייחודי באחד ממתחמי המקום הפתוחים או הסגורים, עם ארוחות גורמה מלאות או כיבוד קל וטעים. זאת, לצד כל הציוד הטכני הדרוש לקיום הרצאה, דיון, מצגת צרכים אחרים.  

להזמנות ומידע נוסף

מלבד מה שכבר סיפרנו לכם, יש לנו עוד הרבה הפתעות להציע עבור גיבוש צוות. לכן, אם אתם מעוניינים להגיע אלינו או לקבל מידע נוסף צרו קשר עימנו עוד היום בטלפון 04-8733773.