מתחם ים כרמל מהווה מרחב קסום לפעילויות מגבשות ולימי כיף עבור חברות, גופים עסקיים וגופים חינוכיים. המתחם נמצא במצפה עופר שביער עופר על הכרמל 10 דק' נסיעה מחיפה דרומה ו- 45 דק' נסיעה מתל אביב צפונה. במרחב זה ניתן לערוך פעילויות מלוות תוכן מקצועי תוך שילוב אלמנטים וערכים מעולם התוכן של אותה קבוצה /חברה/גוף עסקי. וכן להפיק ימי כיף גדולים בסגנון פעילויות פתוחות ומגוונות.

המתחם כולל:

  • מתחם מקורה- מתחם פנימי ממוזג עם חלונות המשקיף לנוף מרהיב, מתאים לאירועים עד 250 אורחים. בצמוד למתחם המקורה, דק עץ חיצוני הניתן לקירוי במתחם הסגור קיימת אפשרות לעריכת כנסים החל מ-15 איש. המתחם כולל את כל הציוד הטכני הנדרש, לרבות: מערכת שמע מובנית, מיקרופון, מסך+מקרן.
  • מפלס עליון- דק עץ רחב ומרפסת הצופים לים, המוצלל באירועי הקיץ
  • מפלס תחתון- אמפיתיאטרון פתוח המתאים להופעות, טקסים וכו
  • מגוון תפריטים עסקיים ( בופה, קוקטייל, דוכנים ועוד...)
  • שירותים נגישים, נקיים ומסודרים לאורחים, חניה מוסדרת ומוארת

במתחם ים כרמל בנינו עבורכם חוויות גיבוש ואתגר חבילות תוכן עשירות ומגוונות היכולות להתאים לכל גוף באשר הוא, בשילוב אירוח וארוחות לפי צרכי הלקוח ואופי האירוע.

במתחם ים כרמל פארק אתגרי המהווה מרחב קסום לפעילויות מגבשות ולימי כיף עבור חברות,וגופים עסקיים וניתן לשלבו בימי פעילות מובנים ובסגנון פארק פעילויות פתוח.

"יציאה מהקופסא" צמד המילים הללו ממש ממחיש כיצד ניתן "להוציא" את העובדים מהשגרה שלהם ולחבר אותם לטבע ולחווית אתגר אישית וקבוצתית.

ממרום הפארק ניתן להשקיף על ה"ריאה הירוקה" של ישראל – חוף הכרמל – שטחי חקלאות נושקים לחופי הים התיכון וליהנות מאוויר צלול וחוויה בלב חורש טבעי.

פעילויות תוכן לדוגמא :

המרוץ לכרמל

המרוץ לכרמל הינו חוויה מאתגרת ומגבשת המוגשת לכם כפעילות תחרותית בין צוותים, במהלך המרוץ יעברו הצוותים בין תחנות שונות כאשר בכל תחנה ולכל משימה יש ניקוד, הצוות המנצח הוא הצוות שהשיג את מספר הנקודות הגבוה ביותר.

חדש!!!!!! תיבת האוצר האבוד

פעילות גיבוש חדשנית מוגשת לכם באתר ים כרמל, במהלך הפעילות יתמודדו המשתתפים עם משימות בלתי צפויות הדורשות יכולת תכנון, יצירתיות עבודה במצבי לחץ והרבה כיף יענו על שאלות במשחק ניווט מהנה. הפעילות תחבר את הקבוצה להיסטוריה ,הגיאוגרפיה והצמחיה המקומית של הכרמל. חוויה בחיק הטבע!

תיאור הפעילות:

לאחר חלוקת הצוותים יקבל כל צוות בר קוד לסריקה בעזרת טלפון נייד ובו מפה של האזור, והוראות כלליות.

משלב זה הצוותים ינועו בין תחנות הפעלה הפזורות בשטח באופן עצמאי על ידי פתרון של כתבי חידה וסריקת בר קודים בשטח (בעזרת סמרטפונים) כאשר בכל תחנה יתמודדו המשתתפים עם משימה מפתיעה, כל הצלחה במשימה תזכה את הקבוצה בניקוד. הקבוצה המנצחת היא זו שבידיה מירב הנקודות ותזכה בפרס.

גיבוש בכרמל

מטרתה של פעילות זו הינה הכרת הפוטנציאל האישי על ידי הצבת אתגרים וסיכונים מחושבים מחוץ למקום העבודה או הסביבה הטבעית לנו. זוהי פעילות המתמקדת במשימות קבוצתיות המחייבות הכרות אישית ובינאישית, עבודת צוות, יצירתיות, חשיבה מקורית ושיתוף פעולה מלא בין חברי הקבוצה באמצעות התמודדות עם משימות בלתי שגרתיות ומאתגרות באים לידי ביטוי כישורים ויכולות של החברים בקבוצה. הפעלה זו מהווה כלי הדרכתי רב עוצמה המאפשר לחבר מסרים הדרכתיים רצויים בשילוב חוויות משמעותיות שלא תשכחנה.

פעילויות נוספות

הליכה נורדית:

הליכה נורדית הינה אחת מפעילויות הכושר המתפתחות ביותר בקרב האוכלוסייה כיום, וזאת משום הקשת הרחבה של היתרונות וההטבות שההליכה עם המוטות מעניקה. הליכה נורדית, זוהי פעילות כלל-גופנית. זהו שילוב של סקי למרחקים עם הליכת כושר. הליכה נורדית מסייעת לפתח פלג גוף עליון בנוסף לפעילות הרגליים.

רכיבה על אופניים

20 זוגות או 40 זוגות, 15-30 דק' תלוי בבחירת המסלול.

טיול אופנייםבשבילי יער עופר ושביל ישראל. הרוכבים יקבלו קסדות וילוו ע"י מדריך מקצועי.

רכיבה על סוסים

טיולי סוסים, לרכוב בשבילי היער.בסבבים

מגוון סדנאות ופעילויות:

מתחמים ספורטיביים:

על הדקים של ים כרמל מול הנוף העוצמתי מתחמי ספורט כגטו: דראמס אלייב,קיקבוקס, יוגה ,פילאטיס וכיו"ב

מתחם טיפולים עם מעסים מקצועיים

  • מטפלים מקצועיים בעיסוי בטכניקות מגוונות בפינת יער מוצללת .המטפלים מגיעים עם ציוד לעיסוי לפי דרישת הלקוח.
  • סדנאות אלכוהול,אימפרוביזציה, תזונה,סטיילינג וכיו"ב

טיולי ג'יפים ברחבי הכרמל

  • טיול בג'יפים בכרמל הינה חוויה מרגשת ואתגרית
  • סיורי ג´יפים מודרכים וחוויתיים בנופים הקסומים של חוף הכרמל-, היסטוריה, ונסיעה אתגרית בג'יפים.

ועוד מגוון רחב של פעילויות הנבנות לפי צורכי ואופי החברה.