סדנאות outdoor training

ים כרמל מתמחה בהעברת סדנאות outdoor training המיועדות בעיקר לימי גיבוש וכיף של חברות וארגונים עסקיים, וכן עבור מוסדות וגופים חינוכיים. הסדנאות מתקיימות במתחם רחב ידיים וקסום השוכן בלב יער עופר שבכרמל, הכולל בתוכו גם פארק אתגרי ייחודי ומהנה.  

מה זה בעצם  Outdoor Training?

לקוחות וגורמים רבים הפונים אלינו מתעניינים בפעילויות Outdoor Training שאנו מספקים. יחד עם זאת, לא אחת נוכחנו לדעת כי רבים מהפונים אינם מבינים במדויק את משמעותו של מונח מקצועי זה. בתור התחלה, סדנאות Outdoor Training (או בקיצור ODT) המועברות אצלנו מבוססות על שיטה ייחודית ומתקדמת להנחיית, פיתוח וגיבוש קבוצות. השיטה נעזרת בפעילות אתגרית המתקיימת בשטח, בסביבה שונה וחדשה מסביבת העבודה. מטרתה היא לממש יעדים שונים בקבוצה כדוגמת תקשורת בין אישית, עבודה בצוות, מיומנות ניהול, פתרון בעיות ויכולת קבלת החלטות.

יעדי שיטת ODT

מתחם ים כרמל מציע לכם מתחם פתוח ייעודי וגדול עבור קשת רחבה של סדנאות ODT. סדנאות  אלו יכולות להתקיים במתחם עצמו, בפארק האתגרי או בשטח פתוח, וכן במרחבי הטבע הגדולים הסובבים את ים כרמל. הסדנאות מועברות על ידי צוות מקצועי מיומן ומנוסה, אשר יעביר את המשתתפים הליך חווייתי, מאתגר ומהנה לפיתוח יכולות קבוצתיות לרבות ניהול משימות כצוות, קבלת החלטות בקבוצה, הנעת הליכים וניהול סיכונים. בנוסף, הסדנאות תורמות לפיתוח אישי של כל חבר בקבוצה כדוגמת תקשורת בינאישית, להיות חלק מצוות, קבלת סמכות, מנהיגות, נטילת אחריות אישית, התמודדות עם חוסר ודאות וביטוי אישי.

תחילת סדנת ODT

כל צוות וקבוצה המגיעים אלינו לסדנת ODT עוברים הליך מקצועי שלם המתחיל עוד בטרם הפעילות,  על ידי הגדרת צרכי הארגון ויעדי הסדנא, עיבוד מונחה ושיקוף. מאפייני הפעילויות יעוצבו בהתאם  לעבודתו השוטפת של הצוות והמיומנויות אותן הקבוצה רוצה ונדרשת לפתח. כמו כן, בבחירת הפעילויות נלקחים בחשבון גילאי חברי הקבוצה, כושרם הפיזי, יכולתם המנטאלית והאינטלקטואלית ומידת ניסיונם כצוות.

למידע נוסף והזמנות

במידה שאתם רוצים להזמין סדנאות outdoor training או לשמוע עוד עליהן ועל ביצוען בשטח, צרו קשר עוד היום עם נציגי ים כרמל בטלפון 04-8733773 לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועיים.